777 044 820 info@mancredit.cz
Zanechte nám kontakt. Zavoláme vám
777 044 820 info@mancredit.cz

Máte strach, že přijdete o majetek?
Pomůžeme vám

Vyženeme exekutory

Vyčistíme Vaši nemovitost
od exekucí

Zbavíme Vás dluhů

Vrátíme Vám Váš
pravidelný plat

Smažeme Vaše záznamy
na listech dlužníků

Pomůžeme Vám být znovu
bez dluhů

Zabráníme dražbě
Vaší nemovitosti

Zařídíme Vám budoucnost
bez exekuce

Zachráníme Váš majetek
od dražby

Pomůžeme Vám prodat
Vaší zadluženou nemovitost

Budeme Vás zastupovat
před exekutory

Zanechte nám kontakt. Zavoláme vám

Oddlužení fyzických osob

Volejte +420 777 044 820 (stačí prozvonit, zavoláme Vám!) nebo vyplňte formulář pro záchranu vašeho majetku a my Vás budeme kontaktovat

Mnoho lidí si dnes a denně láme hlavu nad tím, co dělat se svými dluhy. Zda existuje při oddlužení nějaká pomoc, kdo tuto pomoc řeší a jakým způsobem o tuto pomoc zažádat. Zároveň si s tímto pokládají další otázky, a to například, zda je možné tyto dluhy nějak zkonsolidovat a co bylo možná třeba zmínit hned v úvodních řádcích, co to oddlužení vlastně je.

Jste zde správně! Zbavíme Vás Vašich dluhů.

Oddlužení je zvláštní způsob řešení finančních problémů, který je určen nepodnikatelům, to znamená fyzickým osobám, které mají problém splácet své dluhy a nemohou proti poskytnuté půjčce nebo úvěru ručit nemovitostí. Nejčastější variantou, která je soudy běžně řešena je oddlužení fyzické osoby, kdy dlužník (fyzická osoba, nepodnikatel) nemá finanční prostředky na to, aby dále splácel své závazky - dluhy. Insolvenční kalkulačka Vám poslouží pro informativní výpočet, na základě kterého se dozvíte, jestli je možné vyřešit Vaši situaci tímto způsobem.

Aby mohlo dojít k faktickému oddlužení, musí žadatel nejprve shromáždit potřebné informace, podat tzv. insolvenční návrh, projít úspěšně insolvenčním řízením u insolvenčního soudu a dále se chovat v souladu s  podmínkami, které soud stanovil. Je potřeba splňovat několik podmínek, jinak ani nemůže k nějakému faktickému oddlužení dojít. Důležité je si uvědomit, oddlužení není možné realizovat u dluhů vyplývajících z hypotéky nebo leasingu, ale pouze jako tzv. oddlužení bez zástavy.

Je potřeba také vědět, že oddlužení není vhodné pro každého. Princip pro řádné oddlužení spočívá ve vyřešení sporů přímo s věřiteli. Zkrátka těm, co dlužník dluží peníze, nabídne řešení. Určitou objektivně přijímanou normou jsou splátkové kalendáře, které však musejí odsouhlasit logicky obě strany. Pokud věřitel nemá zájem o řešení oddlužení touto cestou, obrátí se na soud. Ten pak rozhodne, jakým způsobem musí dlužník peníze uhradit. Pokud však dlužník ví, že nemá šanci jednotlivé dluhy zvládnout, obrátí se na soud sám a požádá o své vlastní oddlužení. Tomu může a nemusí soud vyhovět. Pokud mu vyhoví, určí soudní cestou osobu insolventního správce, který po celou dobu dbá, aby dlužník splatil částku stanovenou insolvenčním soudem (minimálně 30% všech svých závazků) do 5 let. Pokud soud není plně přesvědčen, že tato částka bude splacena, nevydá patřičné rozhodnutí a k oddlužení nedojde.

Oddlužení fyzické osoby se stalo velice oblíbenou formou řešení finančních problémů. Ne každému však soud ve svém rozhodnutí pomůže a umožní mu splatit pouze 30% dluhů. Často je totiž problém daleko složitější a není možné o oddlužení rozhodnout. Obzvláště v době krize se o oddlužení mluví čím dál častěji. Lidé totiž ztratí práci, půjčí si peníze, půjčí si znovu a dluhová spirála se roztáčí. Zastavit ji pak už nikdo nedokáže. Oddlužení je pak jedinou možnou variantou.

Volejte +420 777 044 820 (stačí prozvonit, zavoláme Vám!) nebo vyplňte formulář pro záchranu vašeho majetku a my Vás budeme kontaktovat

Vše záleží na přípravě a shromáždění všech potřebných podkladů – v případě, že máme vše v pořádku, jsme schopni vše vyřešit do 7 dnů.

777 044 820stačí prozvonit, zavoláme vámNapište nám

Úspěšně jsme oddlužili

77 67 56 63 75 2 74 97 33 33 71 54 89 97

Vybrané reference

Kamil, Nová Ves

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za dobře odvedenou práci spojenou s oddlužením mojí nemovitosti. Mohu jedině všem doporučit...více

Ladislav, Mladá Boleslav

Chtěl bych touto cestou poděkovat odborníkům ze ZÁCHRANYMAJETKU za příjemný a hlavně ochotný přístup ke každému problému, který se týkal mého povolení k insolvenčnímu řízení...více

© 2017 Záchrana majetku | Tel.: 777 044 820 | E-mail: info@mancredit.cz | Odkazy